MÖBLER / Bord / Sybord 5282655
nr 528 2655
Sybord
Jugend Reliefmotiv, längd: 38, djup: 28, höjd: 65 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 juni 2008
kl 16:17:49
250 kr
150 kr
250 kr
350 kr